Dne 25.1.2019 jsme v Google Praha slavnostně převzali certifikát za úspěšné absolvování programu ELEVATOR 2018. V našem případě jde již o třetí úspěšné absolvování programů od společnosti Google. Předtím to byly AAP 2016 (Agency Acceleration Program) a ELEVATOR 2017. Tyto programy jsou na bázi MBA studia.

Google pořádá tyto workshopy pro vybrané certifikované agentury z programu Google Partners. 

Tyto velice přínosné vzdělávací programy posunuly naší agenturu za poslední tři roky mílovými kroky dopředu. V jednotlivých tématech šlo hlavně o sdílení praktických zkušeností od úspěšných lidí z oboru a každé z témat bylo velmi informačně nabité.  Petr Buroň, Co-Founder & CEO, hodnotí akci ELEVATOR 2018 následovně: „V roce 2018 se mi osobně líbil nejvíce workshop Juraje Felixe, který se s námi doslova ponořil do výzev automatizace kampaní. Výborný workshop byl také s Katarinou Schapiro, která jako myšlenkový partner, kouč a mentor pomáhá v rozvoji předním CEO nejen v Evropě. Téma offsite workshopu Key Leadership Principles jsem si užil v prostorách penzionu Včelařský dvůr v Lednici”.

V rámci programu ELEVATOR, který je určen vyššímu managementu agentur, jsme se vzdělávali v následujících oblastech:

BUSINESS PLANNING & CASH FLOW 2.0

22. 2. 2018

Roman Truhlář

Má 24 let obchodních a manažerských zkušeností z poboček špičkových mezinárodních bank s neobvykle širokým záběrem - od korporátního bankovnictví přes finanční trhy až po management digitálního retailového bankovnictví. V letech 2000-2002 pracoval jako Head of Sales, prokurista banky a byl členem týmu, který uvedl na trh první obchodní model přímého prodeje bankovních služeb i první internetové bankovnictví pro malé a střední firmy v ČR. Nyní je ředitelem retailového bankovnictví ve společnosti Air Bank.

AGENCY OF THE FUTURE

(Product excellence & Profitability)

29. 3. 2018

Juraj Felix

 Pracuje pro Google na pozici Agency Development Manager a spolupracuje s digitálními agenturami na tom, aby společně podpořili růst českého a slovenského byznysu s využitím produktů Google. Před svým působení v Google pracoval na manažerské pozici ve společnosti Deloitte s fokusem na Strategic Change & Organization Transformation. Jeho specializací jsou oblasti Strategy Formulation, Performance Management, Organization Transformation & Change Management, Sales Force Effectiveness, Customer Experience.

PEOPLE MANAGEMENT & COMPANY CULTURE

18. 4. 2018

Jak se staví tým v digitální agentuře

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová se pohybuje v online marketingu 8 let na různých úrovních, jako administrátorka, v manažerských pozicích a nakonec jako ředitelka největšího Performance oddělení v H1.cz. Spolu se svým týmem spravovala výkonově laděné kampaně pro více než 100 klientů (O2, Shoppie.sk, Nivea, HC), v rámci výkonnostního marketingu rozbíhali u klientů RTB nebo Display produkty na základě programatického nákupu. Nyní ji můžeme vidět na konferencích jako Google Partners Certifikovaného Trenéra. 

KEY LEADERSHIP PRINCIPLES

24.-25. 5. 2018

Katarina Schapiro

CEO společnosti Continuum Partners. Podporuje firmy, týmy a jejich lídry jako myšlenkový partner, kouč a mentor. Absolvovala HEC School of Management v Paříži, Said Business School u Oxford University a Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Má magisterský titul v psychologii, lingvistice a v oboru transformace a řízení změn. Je bývalou generální ředitelkou agentury BGMC, marketingovou a obchodní ředitelkou kosmetických značek Christian Dior, Y.Saint Laurent, Shiseido aj. Pracovala v konzultantských společnostech Egon International, Andersen Consulting. Založila vlastní firmy a účastnila se mezinárodních projektů např. pro UNICEF. Rozvíjí lídrovské transformační programy v Himalájích. 

E-COMMERCE TRENDS & EXPORT OPPORTUNITIES

12. 9. 2018

František Štrupl

František Štrupl pracuje pátým rokem v obchodním týmu české pobočky Googlu na pozici Retail Industry Manager. Má na starosti významné klienty zejména z oblasti Retail eCommerce, kterým společně se svým týmem pomáhá v oblastech výkonnostního marketingu, brandingu,efektivního využívání digitálních médií a datové analytiky. Většina klientů, se kterými spolupracuje, působí nejen na českém trhu, ale i v zahraničí, takže má rovňež bohaté zkušenosti se zahraniční expanzí.

SALES, PRICING, ACQUISTION, PIPELINE MANAGEMENT

17. 10. 2018

Petr Pištělák

Managing partner konzultační firmy Profit Booster, poskytující outsourcing marketingu, obchodu a business development. Pracoval jako člen představenstva a Viceprezident pro marketing, tvorbu produktů a obchod v Českých aeroliniích. Působil ve finanční skupině PPF jako místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro marketing v eBank, byl klíčovým členem týmu, který úspěšně uvedl značku Home Credit do Číny. Svou profesní dráhu začal v Procter & Gamble, kde strávil téměř 10 let na různých marketingových a obchodních pozicích. Je popularizátorem off-take marketingu, tento přístup k marketingové práci bere jako jediné měřítko úspěchu růstu tržeb a zisků podporovaných produktů. Jako jediný manager v ČR se může pochlubit třemi zlatými Effie - cenami za nejefektivnější marketingovou kampaň. 

FACULTIVE ROUNDTABLES WITH GOOGLE GUESTS (possible themes):

e-Commerce: František Štrupl

Lead management: Petr Šmíd

Petr Šmíd

Vede Marketing Google pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Dříve pracoval ve společnosti McKinsey & Company jako senior manažer konzultant pro strategii, marketing a obchodní výsledky klientů v oborech finančnictví, zdravotnictví, energetika a privátní kapitálové fondy

Agency of the Future: Juraj Felix

Jak na tendry: David Špinar

David Špinar

David Špinar se věnuje tématu digitálního marketingu od roku 2003, kdy pracoval jako ředitel online agentury Dobrý web. V roce 2005 pak založil největší online digitální mediální agenturu H1.cz, kde až do roku 2014 působil jako ředitel. Do Google nastoupil v létě 2014 na pozici Head of performance. Měl na starost propagaci, rozvuj, a implementaci, pokročilých řešení výkonnostního marketingu pro největší české zadavatele. Do jeho portfolia patřilo i téma programatického nákupu reklamy. Od roku 2016 působí jako CEO v investiční skupině MITON CZ.

Dates: TBC

CHRISTMAS ROUNDTABLE WITH GOOGLE MANAGEMENT

29. 11. 2018

BUSINESS PLAN CONSULTATIONS

2 x 2 hours per year and agency with Šimon Mastný

Šimon Mastný

Je Managing partner společnosti TAB Board CZ & SK, která v ČR a na Slovensku reprezentuje exkluzivní koncept vzájemného poradenství a koučování pro majitele malých a středních firem. Šimon Mastný je odborníkem na problematiku správy a řízení společností (Corporate Governance). Je certifikovaným koučem TAB a konzultantem v oblasti řízení společností a managementu.

PRESENTATION OF THE BUSINESS PlLAN WITH GOOGLE

December 2018

CEREMONY & CELEBRATION

January 2019