Hledáme Account Managera

Jsme digitální agentura bV24 - buďte vidět 24 hodin online, na trhu jsme více než 7 let. Připravujeme a realizujeme reklamní strategie pro obchodní partnery z celé České republiky. Mezi naše klienty patří například televizní operátor DIGI TV ze skupiny Lama energy, tradiční český výrobce vrat TRIDO nebo firma vyrábějící zdravotní pomůcky pomocí 3D tisku Invent Medical Group. Chceš se podílet na přípravě a realizaci zajímavých projektů? Máš prokazatelné výsledky? Umíš makat? Baví tě online marketing? Tak právě tebe hledáme.

Náplň práce:

  • Aktivní hledání nových klientů z řad středních a velkých firem, nabídka služeb prémiového marketingu
  • Business development u klientů
  • Komunikace s týmem realizace
  • Pravidelné vzdělávání v online marketingu

Nabízíme:

  • Špičkové reprezentativní prostory v sídle naší firmy
  • Nadstandardní ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • Prodejní podpora - případové studie úspěšných projektů
  • Odborná školení (konference, Google Partners Academy)
  • Práci na ŽL

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Praxe minimálně 2 roky na obchodní pozici v digitální agentuře
  • Důslednost, flexibilita, samostatnost