Hledáme Account Managera

Jsme reklamní agentura se zaměřením na online marketing. Na trhu jsme více než 6 let. Nabízíme špičkové zázemí a podporu. Klientům připravujeme účinné strategie a řídíme kampaně v ČR i v zahraničí, ať už jde o performance či branding. V obchodě nám to nyní skvěle šlape a jsme úspěšní v tendrech.

Chceš se stát součástí tohoto úspěšného týmu a přitom si vydělat?

Náplň práce:

  • Konzultace potřeb klientů, doporučení vhodné strategie
  • Pravidelné meetingy s klientem a návrh dalšího směřování kampaně
  • Komunikace s týmem realizace
  • Pravidelné vzdělávání v online marketingu
  • Svěřený region: Moravskoslezský kraj

Nabízíme:

  • Neformální pracovní prostředí, odbornost a klid na práci
  • Moderní vybavení v sídle firmy
  • Nadstandardní ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
  • Odborná interní a externí školení (konference, Google Partners Academy)
  • Práci na ŽL

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Praxe minimálně 2-5 let na obchodní pozici, praxe v oboru velkou výhodou
  • Důslednost, flexibilita, samostatnost
  • Kreativita a schopnost koordinace projektů
  • Výhodou zkušenost s Google Analytics
  • Vlastní osobní automobil