Zvýšení návštěvnosti a prodejů na eshopu

Jsme digitální agentura bV24 - buďte vidět 24 hodin online. Jsme zaměřeni na růst Vašeho byznysu. Již jsme realizovali více než 350 projektů a rádi zvýšíme prodeje i Vám. Díky consultingu a práci s daty dokážeme dobře analyzovat Vaše potřeby a následně vytvořit a realizovat úspěšnou strategii na první dobrou a sestavit dobrý media plán pro splnění Vašich cílů. Připravujeme a řídíme kampaně v PPC systémech (Google Ads, Google nákupy, Seznam Sklik), na sociálních sítích (Facebook, Instagram), ve zbožových srovnávačích (Zboží.cz, Heureka), nebo RTB kampaně v sítí Adform. Jsme také držitelem specializace pro videoreklamu na Youtube od společnosti Google. Vytvoříme Vám vhodnou kreativu pro větší projevený zájem (CTR) a tu zapracujeme do daných nákupních fází zákazníka (SEE - THINK - DO - CARE).
Pracujeme pro přední klienty v rámci celé ČR, například pro televizního operátora Telly (DIGI TV) ze skupiny LAMA ENERGY GROUP a.s. Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti na našem webu v sekci reference, nebo se podívejte na naše případové studie.

 

Jak vypadá spolupráce s námi:

Víme jak zvýšit relevantní návštěvnost Vašeho webu či prodeje na Vašem eshopu. Připravíme úspěšnou strategii a kampaň na první dobrou. Stavíme na zkušenostech seniorních specialistů, již realizovaných úspěšných projektech, práci s daty, ale také na selském rozumu pro srozumitelnou komunikaci k Vašim zákazníkům.

 

Startujeme:

Domluvíme krátkou 30 min. konzultaci přes videohovor.

 

Rozjezd:

Představíme Vám řešení pro splnění Vašich cílů vč. media plánu, nastavení cílů (KPI), počet prodejů (konverze), podíl nákladů na obratu (PNO) a to vše pro celé období od aktuálního stavu po náš společný cíl.

 

Jedeme:

Připravíme a optimalizujeme kampaně v Google Ads, Google nákupech, Seznam Skliku, na Facebooku, Instagramu, Heurece, Zboží.cz, Adform, i na Youtube pro maximalizaci výkonu. U těchto placených reklam umíme vynaložit prostředky tím správným směrem a tak Vám ušetřit náklady na PPC kampaních.
Vytvoříme Vám vhodnou kreativu pro větší projevený zájem (CTR) a tu zapracujeme do daných nákupních fází zákazníka (SEE - THINK - DO - CARE).

 

Sledujeme cestu:

Perfektně nastavené reklamní kampaně neznamenají, že nemůžeme dosáhnout ještě lepších prodejů. Mimo pravidelnou optimalizací kampaní totiž sledujeme také chování uživatelů na webu, na základě čehož jsme schopni doporučit efektivní řešení z hlediska uživatelské přívětivosti webu (UX) a konverznosti webu (CRO).

 

Nezastavujeme:

Pravidelně vypracováváme reporty, díky nimž máte velmi dobrý a rychlý přehled vývoje klíčových statistik v rámci zvolených KPI. Jasně tak můžete vidět, jak se naše práce projevuje snižováním PNO a růstem konverzí (prodejů). Tyto statistiky spolu pravidelně (minimálně v měsíčním intervalu) konzultujeme přes videohovor, přičemž také domlouváme prioritní záležitosti pro následující období. Tyto přehledy jsou u našich klientů velmi vítány. Samozřejmostí jsou Vaše plné přístupy v daných systémech nebo v Google Analytics. Transparentnost je totiž jednou z našich hlavních firemních hodnot.
Během naší spolupráce také konzultujeme nebo připravujeme další aktivity v rámci péče o zákazníky (customer care). Na “akvizici” nového zákazníka totiž vynaložíte vždy více prostředků, než na udržení toho stálého. Je tedy třeba důkladně pracovat na opakovaných prodejích. Pomůžeme Vám nastavit efektivní komunikaci s Vašimi zákazníky od sociálních sítí po emailing.

 

Nikdy nezastavujeme:

Vždy můžeme být ještě efektivnější, takže pokud splníme stanovený cíl, opět ho posuneme na novou úroveň.

 

POŠLETE NÁM POPTÁVKU

Pole označená * je nutné vyplnit.

1000 znaků zbývá