Chtěli byste upravit svůj e-shop tak, aby nakupování na něm byla hračka a aby se zákazníci rádi vraceli? Máme pro Vás tip na super řešení, které Vám to za pár peněz snadno umožní.

Mnoho z našich klientů často potřebuje optimalizovat svůj e-shop, aby byl responzivní, více uživatelsky přívětivý (UX) a tím pádem i více konverzní (CRO). Pokud má totiž e-shop dobře nastavené přizpůsobení zobrazování na různých zařízeních a další potřebné náležitosti, pak jsou PPC kampaně, které řídíme, mnohem více konverzní.

Optimalizace e-shopu nebo tvorba nového však může být s využitím web designérů a programátorů velice nákladná a ne vždy úplně potřebná. Pokud naši klienti nechtějí investovat stovky tisíc do e-shopových řešení na míru, doporučujeme jim posunout jejich byznys na vyšší úroveň díky tzv. krabicovému řešení. Toto řešení funguje na základě pronájmu a je nákladově mnohem dostupnější než vývoj a správa vlastního webu. Především je ale velice efektivní a přechod z jiného systému je velmi snadný. Skvělým krabicovým řešením, které často doporučujeme, je UPgates.

E-shop vytvořený pomocí této “krabice” je přizpůsoben všem zařízením (počítačům, mobilním telefonům i tabletům) a podporuje všechny platební metody. Je propojen s nejrůznějšími službami jako jsou srovnávače zboží (Heureka, Zboží.cz, a další),  dopravci (Česká pošta, PPL, Geis, atd.) a zásilkovny. V daném řešení lze mít e-shop s obraty i v desítkách mil. korun. UPgates navíc umožňuje nastavit vlastní design e-shopu a ve značné míře také vlastní strukturu webu. Administrace e-shopu je velice snadná. Naši zákazníci tak mohou mít e-shop na míru, který je plně funkční, uživatelsky přívětivý a snadno přizpůsobitelný aktuálním trendům. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky. 

Pokud byste potřebovali poradit, jak Váš e-shop vhodně optimalizovat nebo jak zařídit, aby jej potenciální zákazníci snadno našli, neváhejte nás kontaktovat