O nás

 

HISTORIE

Vše začalo v roce 2012, kdy jsme se z garážové firmy pod fyzickou osobou Petr Buroň - bV24, velmi rychle stali přední agenturou zajišťující reklamu na internetu. Od roku 2015 pod firmou bV24 s.r.o. “buďte vidět 24 hodin online”, naše služby poskytujeme v kancelářích inovačního centra MSIC a nyní je to u nás doslova jako v Silicon Valley. Disponujeme špičkovými znalostmi a vybavením. Naše práce vychází ze zkušeností a také inspirace z workshopů a konferencí. Aplikujeme nejnovější trendy a nástroje do každé spolupráce.

Petr Buroň

Co-Founder & CEO

Pavel Buroň

Co-Founder & Project Manager

 

JAK PRACUJEME

Naší konkurenční výhodou je rychlé porozumění specifik oboru našeho obchodního partnera, analýza trhu a následné nastavení efektivní komunikace k dané cílové skupině. Výhodou je také dobrá znalost chování zákazníků našich klientů. Díky tomu jsme schopni připravit efektivní strategii, následně ji úspěšně řídit a plnit stanovené cíle.

Při plánování marketingové strategie připravujeme reklamy a kreativu aktuální nákupní fázi zákazníka, která vychází z frameworku SEE - THINK - DO - CARE, který představil na svém blogu Avinash Kaushik již v roce 2013 a následně osobně představil také v ČR koncem roku 2014.

 

S ČÍM POMŮŽEME

  • Kromě strategie se postaráme o celkovou realizaci na klíč a během spolupráce uděláme všechny potřebné kroky k maximalizaci výkonu kampaně.
  • Jsme full service digitální agentura, která má za sebou jíž více než 350 úspěšných projektů z oblasti výkonnostních a brandových kampaní.
  • Jako certifikovaní specialisté na CRO/UX vytváříme atraktivní weby a eshopy, které jsou plně responzivní a vyhovují dnešním trendům - v roce 2018 bude na českém Google přes 50% vyhledávání z mobilních zařízení.
  • Součástí každé kampaně je dodávka grafických prací, kde uplatníme naše skvělé kreativní myšlení, které se projeví vyšším výkonem reklam.
  • Vyrábíme také video spoty. Potřebujete příběh a emoce, které prodávají, nebo údernější 6 s video? Připravíme to správné řešení včetně následných promo aktivit a zhlédnutí u vaši cílové skupiny.

Přesto, že na vaší firmě aplikujeme prověřené metody je nutné všechna data důkladně analyzovat a pravidelně činit kroky pro zvyšování výkonu reklamy včetně A/B testování.

 

NAŠE FIREMNÍ HODNOTY

  • #Transparentnost
  • #Kvalita
  • #Inovativnost
  • #Spolupráce
 

KLIENTI

Naši klienti jsou z řad středních a větších firem. Zaměření e-commerce, výrobní firmy, poskytovatelé služeb a další s obchodními vztahy B2B nebo B2C. U řady firem pracujeme na komplexní strategii pro splnění jejích cílů ať už v krátkodobém, nebo dlouhodobém horizontu.

Digitální kampaně realizujeme v ČR, SK a zahraničí. Máme desítky aktivních projektů v zemích jako PL, DE, AT, HU a dalších. Tým pro realizaci je na naší centrále v Ostravě. Vy komunikujete především jen s přiděleným business development managerem, s kterým si nastavíte formu a četnosti meetingu. Komunikovat můžeme také pomocí videohovorů přes Google Hangouts nebo Skype.

Ať již víte o digitálních kampaních opravdu hodně nebo na ně nemáte čas, jsme pro vás vždy tím pravým obchodním partnerem.

 

bV24 je partnerem Google - certifikovaná agentura

bV24 - Ověřená agentura Sklik

bV24 - certifikovaná agentura Mergado

Buďte s námi v kontaktu

 

Certifikace

 

Pravidelně navštěvujeme Google Events

Náš CEO Petr Buroň prezentoval, v pražské pobočce Google, Case study na téma Acquisition of new clients

Zúčastnili jsme se Google Agency Day v Aténách

S českým Googlem jsme oslavili jeho 10. narozeniny

Zjišťujeme novinky ohledně YouTube

 

Marketing festival - zajímavé přednášky a fantastické případové studie

 

Jak to u nás vypadá?

Zde prezentujeme klientům skvělé výsledky a snažíme se pracovat na kultuře firmy

Obchodní oddělení

Realizace

Najdete nás v Moravskoslezském inovačním centru (MSIC) v Ostravě v budově VIVA

Na dobrých základech se staví úspěšné kampaně