O naší agentuře:

Digitální agenturu bV24 “buďte vidět 24 hodin online” založili bratři Buroni v roce 2012, velmi rychle jsme se vypracovali v uznávanou digitální agenturu s obratem v řádech desítek milionů ročně. Cílem je pomáhat rozvoji byznysu našim klientům díky plnému využití možností digitálního marketingu. To se velmi daří již řadu let a máme za sebou úspěšné realizace u 100+ spokojených klientů. Stále jsou firmy, které s námi spolupracují od samého začátku, ty doplňují noví klienti, od startupu až po velké korporace. Velmi si ceníme, že 90 % našich klientů s námi spolupracují déle než 2 roky a to díky tomu, že stále dodáváme nejen nadstandardní výsledky v rámci stanovených KPI, ale neustále přicházíme také s novými podněty pro jejich byznys.

 

Petr Buroň

Co-Founder & CEO

Pavel Buroň

Co-Founder & Head of Marketing

 

Naše práce vychází ze zkušeností a také inspirace z workshopů a konferencí. Aplikujeme nejnovější trendy a nástroje do každé spolupráce.
Sídlo a kanceláře máme v Ostravě v Smart innovation center: Skelet.
Máme jeden z nejlepších officů, nejen v Ostravě, což ocení náš skvělý tým a také klienti.
Spolupracujeme s firmami ze všech koutů České republiky, místo vašeho sídla, kanceláří, výroby, nebo obchodu není žádnou překážkou. Pokud máte potřebu změny a chcete zlepšit svou komunikaci se zákazníky, jsme pro vás tím pravým obchodním partnerem.
Komunikační kampaně realizujeme nejen v ČR, ale také v zahraničí. Např. nyní pomáháme firmám k zisku nových zákazníků v těchto zemích: Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Rumunsko, Benelux, Irsko, Švédsko a Norsko.

 

NAŠE FIREMNÍ HODNOTY

 • #Transparentnost
 • #Kvalita
 • #Inovativnost
 • #Spolupráce
 

JAK PRACUJEME

Naší konkurenční výhodou je rychlé porozumění specifik oboru našeho obchodního partnera, analýza trhu a následné nastavení efektivní komunikace k dané cílové skupině. Výhodou je také dobrá znalost chování zákazníků našich klientů. Díky tomu jsme schopni připravit efektivní strategii, následně ji úspěšně řídit a plnit stanovené cíle.

Při plánování marketingové strategie připravujeme reklamy a kreativu k aktuální nákupní fázi zákazníka, která vychází z frameworku SEE - THINK - DO - CARE.

 

Proč si vybrat nás jako strategického partnera pro růst vašeho byznysu

 • Marketing řešíme vždy strategicky, víme jak splnit cíle
 • Specifikujeme konkurenční výhody, vymyslíme jasné headlines pro komunikaci s vašimi zákazníky
 • Nastavíme vhodný media plán včetně KPI
 • Připravíme účinnou kreativu pro komunikaci se zákazníky během celého prodejního funnelu a zvýšíme tak zájem a výkon jednotlivých kampaní. Od banneru v HTML5 až po video.
 • Vyřešíme obsah a design vašeho webu tak ať je uživatelsky přívětivý z hlediska UX/UI a tím zvýšíme konverznost CRO
 • Data, analýzy, A/B testování: maximálně využijeme potenciál vašich zákazníků a najdeme nové, pomocí systémů Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Adform, Heureka.cz, Zboží.cz, SEO a dalších
 • Používáme pokročilé automatizace pro zvýšení výkonu kampaní
 • Vždy vám vyjednáme nadstandardní podmínky pro nákup médií přímo o publisherů, navíc víme co přesně chceme koupit vzhledem k našim cílům

 

Naši klienti jsou střední a větší firmy zabývající se e-commerce, výrobou, poskytováním služeb nebo přední startupy. Vše řešíme vždy strategicky, ať obchodujete v rámci vztahu B2C, nebo B2B, připravíme a realizujeme efektivní strategii na první dobrou od analýzy konkurence vaší firmy, specifikace konkurenčních výhod, realizace webové prezentace, kreativy, obsahu až po komunikační kampaně a práci se zákazníkem po celý prodejní funnel. Zaměřujeme se na performance marketing a brand building.

Podívejte se, co o nás říkají naši klienti. Přečtěte si více o naší práci v case study, nebo na našem blogu.

Zanechte na sebe kontakt a rádi se s vámi setkáme osobně, nebo probereme vše přes video call.

 

Chci na sebe zanechat kontakt >
1000 znaků zbývá

 

bV24 je partnerem Google - certifikovaná agentura

bV24 - Ověřená agentura Sklik

bV24 - certifikovaná agentura Mergado

Buďte s námi v kontaktu

 

Certifikace

 

Pravidelně navštěvujeme Google Events

Náš CEO Petr Buroň prezentoval, v pražské pobočce Google, Case study na téma Acquisition of new clients

Zúčastnili jsme se Google Agency Day v Aténách

S českým Googlem jsme oslavili jeho 10. narozeniny

Zjišťujeme novinky ohledně YouTube

 

Marketing festival - zajímavé přednášky a fantastické případové studie

 

Jak to u nás vypadá?

Zde prezentujeme klientům skvělé výsledky a snažíme se pracovat na kultuře firmy

Najdete nás v Smart innovation center: Skelet

Na dobrých základech se staví úspěšné kampaně