V minulém roce v březnu to u nás bylo podobné jako u jiných firem. Měli jsme business plán, který jsme museli ze dne na den změnit, ovšem cíle jsme nechali stejné, jelikož jsme měli nějakou predikci vývoje, jen cesta byla jiná. Na konci 1Q a pak ve 2Q nám vzhledem k omezením, nebo zavření byznysu našich klientů v rámci situace Covid-19 vypadly tržby v konečném zúčtování za rok 2020 ve výši 1,5 mil. Kč.

Nezbylo než tvrdě pracovat a dostat ze sebe to nejlepší.

Jsme rádi, že klienti důvěřovali našim doporučením a mohli jsme tak společně pomoci k podstatnému růstu jejich byznysu, nebo kompletní či částečné změně business modelu, rozvíjet spolupráce a navazovat nové obchodní vztahy.

Samozřejmě aktuální situace vyvolala velkou poptávku po kvalitních službách v oblasti digitálního marketingu. S tímto vývojem jsme od začátku pandemie pracovali, jednak interně a také v predikci vývoje různých oborů. Již v březnu 2020 jsme klientům předkládali propracované strategie vzhledem k predikci vývoje jejich oborů vč. předpokladů jejich tržeb (např. e-commerce), ale také s adaptací na jinou skladbu zákazníků (např. v cestovním ruchu). Také jsme se úspěšně snažili zvyšovat podíl budgetů pro digitální reklamu vzhledem k možnostem cílení a jak my říkáme, inzerujte tam, kde jsou vaši zákazníci, a ti jsou online, což bylo jasné vzhledem k daným omezením.

Mám velkou radost, že naše firma ukázala, jak je schopná se rychle adaptovat na danou situaci a klienti z toho mohli ihned těžit. Jelikož predikce vývoje byla, jak se ukázalo, dobře nastavená, tak i při desetinásobném růstu měsíčních tržeb z původních částek v řádu stovek tisíc u e-commerce projektů, byl klient na tento vývoj připraven a nedocházelo k žádným problémům v logistice - dostatek zboží, lidí apod. To je totiž celkem zásadní věc i při enormnímu nárůstu tržeb resp. zákazníků mít stále téměř 100% hodnocení spokojenosti. Pokud něco očekáváte, tak vás to nepřekvapí.

Opět mě velice těší, že se nám ve více než 90 % daří s klienty pracovat dlouhodobě a to více let. Díky pozitivní zákaznické zkušenosti klientů, resp. obchodnímu partnerství, jsou nakloněni k dalšímu rozvoji aktivit a chtějí využívat další námi nabízené služby. Klientovi vždy dokážeme pomoci komplexně, připravit účinnou strategii a naše nápady jdou až za hranu digitálního marketingu vč. firemních procesů a tím zvýšit potenciál online komunikace.

Klienti především oceňují:

  • Celkový byznysový přehled ve více oborech a trzích
  • Perfektně připravené strategie, mediaplán a nastavená KPI
  • Velmi dobrou znalost zákazníka, jejich chování a preference
  • Najdeme, nebo společně připravíme další konkurenční výhody
  • Komunikace se zákazníkem během celého prodejního funnelu
  • Seniorní specialisty na PPC a jiné systémy (Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram, Linkedin, Adform, Youtube, mediální nákup, SEO, copywriting a další)
  • Kreativita, bannery, videa, webdesign, profesionální fotky, které zapadají do konceptu marketingové strategie
  • Znalosti v oblasti IT pro rychlejší a lepší řešení/implementaci v rámci analytiky a zákaznické péče
  • Zvyšování prodejů a snížení ceny za akvizici včetně predikce daného vývoje u e-commerce projektů

Realizovali jsme celou řadu zajímavých projektů v rámci obchodních vztahů našich klientů B2B, B2C, samozřejmě hodně zastoupen e-commerce. Pokud nás budete sledovat, můžete se těšit na konkrétní případy.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem kolegům, obchodním partnerům a klientům za spolupráci. Mohu pak slíbit, že pro nás dále bude zákazník vždy na prvním místě - jeho byznysový růst a spokojenost jeho zákazníků.

Děkuji za pozornost.

Petr Buroň
Co-Founder & CEO

 

 

M: (+420) 601 390 256
T: (+420) 597 308 214
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bv24.cz