Heureka Group tento rok přichází s několika zásadními změnami pro své obchodní partnery. Nejvýznamnější novinkou jsou tři nové brandy Heureka Shops, Heureka Ads a Heureka Insights, jejichž účelem je zjednodušit partnerům práci s Heurekou.

Heureka Shops bude sloužit e-shopům k inzerování svých produktů. Tento brand jim umožní přístup k různým nástrojům a funkcím jako např. Heureka Marketplace pro prodej zboží přímo na Heurece, placený PPC režim pro napárování produků na produktové karty, biddování na vyšší pozice v produktových kartách a další. 

Druhým brandem je Heureka Ads, který slouží k podpoře značek. Prostřednictvím Heureka Ads se značky budou moci na Heurece zviditelnit například reklamou ve výsledcích vyhledávání i výpisech kategorií, bannerovou reklamou na Heurece nebo na externích webech, zapojením se do Nákupního rádce, propagací v TV reklamách Heureky atd. Značky mohou mimo jiné i editovat produktové karty a podávat tak uživatelům Heureky takové informace, jaké samy chtějí, případně to mohou nechat na content specialistech Heureky, kteří jim produktový detail připraví.

Heureka Insights poskytují datové reporty jak pro e-shopy, tak pro značky. Obsahují například odhady prodejů jednotlivých produktů v e-commerce, data o nákupním chování uživatelů zbožových srovnávačů, přehled o výkonu a nákladech pro jednotlivé e-shopy, spárovanost produktů e-shopu, srovnání s konkurencí apod.

Kromě těchto tří brandů Heureka také mění svou vizuální identitu s cílem být lépe čitelnější, přehlednější a rozpoznatelnější na mezinárodním trhu. Tyto změny se týkají pouze značky Heureka Group a jejích nových brandů, tzn. budou mít vliv pouze na obchodní partnery Heureky. Zbožový srovnávač Heureka pro nakupující zůstává stejný jako doposud. Pokud chcete své produkty prodávat na Heurece, kontaktujte nás.