Konec Produktových inzerátů v Skliku se blíží, již brzy je zcela nahradí Zboží inzeráty. Jak se na tuto změnu připravit?

Sklik v poslední době tlumil Produktové inzeráty ve prospěch Zboží inzerátů, kterými je brzy nahradí úplně. Zboží inzeráty se budou zobrazovat na stejných místech jako Produktové inzeráty a pro běžné uživatele nepředstavují žádnou změnu. Inzerentům by ale měly přivést vyšší výkon.

Jako inzerent se na tuto změnu musíte připravit. V první řadě musíte mít správně nastavený finanční limit ve Zboží.cz, který by měl být vyšší než součet aktuálních rozpočtů PI a stávajícího finančního limitu na Zboží.cz. Dále se ujistěte, že máte v Peněžence pro Zboží.cz dostatek kreditu. Také je potřeba, abyste byli zaregistrovaní na Zboží.cz, protože bez toho Zboží inzeráty nebudete moci využívat.

Konec Produktových inzerátů je naplánovaný na červenec a srpen 2022. Produktové inzeráty nevypínejte, dokud přechod na Zboží inzeráty není ukončen. Pokud potřebujete pomoct s nastavením Zboží inzerátů, kontaktujte nás.