Náš klient Biokošíky vlastní prodejnu v Porubě na Alšově náměstí, kde prodává zdravé bio a farmářské potraviny, ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku a další, k přírodě šetrné produkty. Přáním klienta bylo, abychom v blízkém okolí zvýšili povědomí o jeho prodejně a brandu a také zvýšili návštěvnost prodejny.

Kreativní a komunikační koncept od našeho kreativního týmu
Práce na kreativním a komunikačním konceptu pro klienta začala tím, že jsme si s klientem sedli ke kávě a popovídali si o jeho přáních a vizi, aniž bychom řešili podrobnosti, jako třeba headlines. Na základě tohoto rozhovoru jsme přišli s celou komunikační strategií a nápadem kreativního konceptu, včetně jednotlivých prvků v kreativě.

Kampaň s claimem "S láskou k sobě"
Za účelem podpory brandu klienta jsme pro komunikační kampaň vymysleli hlavní claim "S láskou k sobě". Cílem bylo vyjádřit, že nákupem produktů klienta děláme něco dobrého pro sebe, své zdraví a přírodu. Také jsme chtěli ukázat přístup klienta jako farmáře a prodejce vůči zákazníkům a přírodě. Z hlavního claimu lze podle potřeby vytvořit více variací, jako třeba "S láskou k životu", "S láskou ke zdraví", "S láskou k lidem" apod. Účelem těchto headlinů bylo odlišit klienta od klasických prodejen a konkurence a prohloubit vztah zákazníků se značkou. Neméně důležité bylo posílit preferenci zdravého životního stylu, zdravých a kvalitních regionálních produktů a bio produktů s vždy šetrnějším přístupem k přírodě. Pro propagaci prodejny klienta a budování značky jsme zvolili kampaně na sociálních sítích Facebook a Instagram včetně Stories a Reels, dále jsme vytvořili kampaně ve
vyhledávací a obsahové síti v Google Ads a Seznam Sklik.

Podívejte se na videa vytvořená pro Facebook a Instagram Feed, Stories a Reels

Kampaně řešíme vždy strategicky. Připravíme vám účinnou strategii, media mix a kreativní a komunikační koncept. Kontaktujte nás pro konzultaci vašich možností.


Čtěte také:

Vánoční kampaň, která meziročně zvýšila prodeje klienta o 115,9 %